Номер: 2439
Код-2439, розміри вказано на зображенні
Код-17173, розмір 100х70 см
У сучасних умовах важливо забезпечити інформованість та безпеку людей під час відпочинку в санаторіях та інших закладах оздоровлення. Куточок цивільного захисту — це корисний інформаційний стенд, який надає чіткі інструкції щодо дій у разі надзвичайних ситуацій.
Чому важливо мати стенд цивільного захисту у санаторії?
Куточок цивільного захисту — це не лише обов’язкова вимога для санаторіїв, а й турбота про життя та здоров'я людей. Обирайте стенд, що відповідає вашим потребам, та забезпечте безпечний і спокійний відпочинок для всіх відвідувачів.
Замовте стенд цивільного захисту від D-Grand для вашого санаторію вже зараз! Захистіть своїх гостей та працівників у будь-яких ситуаціях.
Наша компанія є виробником високоякісних стендів, банерів і табличок. Замовляючи у нас, ви купуєте стенди за найнижчою ціною та вищої якості.
Наші переваги:
Щоб купити шкільний стенд вам досить натиснути кнопку «купити» на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. Або ви можете зателефонувати за телефонами 097-171-44-58, 050-939-45-46
Так само ви можете замовити додаткові послуги:
Доставка здійснюється поштовими службами Укрпоштою і Новою Поштою у всі міста України (Київська область і Київ, Лисичанськ і Кам'янець-Подільський, Харків, Харківська область і Львівська область, Львів, Одеса та Дніпро, Дніпропетровська область, Суми і Кропивницький, Донецька область і Вільногірськ, Миколаїв, Миколаївська область , Хмельницький, Хмельницька область, Горлівка і Запоріжжя та Запорізька область, Бердянськ і Кривий Ріг, Рівне і Луганська область, Павлоград, Вінниця та Вінницька область, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Нікополь, Кам’янське, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Алчевськ, тощо).
Куточок цивільного захисту для санаторію